• Головна
  • Житомиряни подали проектні пропопозиції для покращення міста
12:06, 5 липня 2018 р.

Житомиряни подали проектні пропопозиції для покращення міста

В рамках бюджету участі житомиряни подали цікаві проекти для розвитку та покращення міста.

«Багатофункціональний спортивний майданчик (Перемоги, 54)». Даним проектом автор хоче реалізувати облаштування спортивного майданчика, створення міні-стадіону, який дозволить зайняти дітей футболом, баскетболом, волейболом, тенісом та бадмінтоном.

«Центр громадського моніторингу довкілля «Екопростір» - створення громадського центру екологічного моніторингу «Екопростір» для отримання відкритої незалежної оцінки щодо якості атмосферного повітря в м. Житомирі.

«Капітальний ремонт скверу по вул.Небесної Сотні від вул.С.Бандери до вул.Лесі Українки в м.Житомирі» для задоволення потреб громадськості в районі центральній частині міста та для облаштування громадського простору естетичних потреб містян

«Створення системи туристичної міської навігації». Даний проект дасть змогу розробити систему естетично привабливих, зручних та зрозумілих для мешканців та гостей міста туристичних інформаційних стендів та вказівників до основних туристичних об’єктів, музеїв та пам’яток. А також виготовлення та встановлення інформаційно-картографічних стендів на вокзалах, автостанції, площі Перемоги, р-ні Музичної ф-ки та вказівників в історичному центрі міста.

«Фестиваль "Тлумачення снобачень"». Автор даного проекту хоче донести житомирянам, що ж означають їх сни та допомгти розгадати їхню суть.

«Спортивно-ігровий майданчик (Івана Гонти 2)». Метою даного проекту є організація дозвілля дітей дошкільного, молодшого шкільного віку, розвитку і вдосконалення фізичних якостей дітей, прищеплення інтересу до здорового способу життя і спорту. Майданчик дозволить зайняти дітей і захистити від небезпечних необдуманих вчинків і ситуацій, що загрожують їх здоров'ю.

«Розвиток спорту та відпочинку для дітей» -встановлення сучасного спортивного дитячого та ігрового майданчику на вул.Лук'яненко, 5

«Реконструкція скверу за адресою «Станишівський майдан, 1»

«У мікрорайоні Станишівського майдану проживає близько 4 000 мешканців. Сквер за адресою Станишівський майдан, 1 – єдине місце цивілізованого відпочинку дітей та їх батьків, молоді та людей похилого віку. Щоденно у сквері відпочивають біля 100 дітей. Проте сквер не облаштований для відпочинку населення: відсутні дитячі майданчики, розбите покриття, відсутність огорожі, клумб. Кінцевий результат, який хочемо досягнут - це: повноцінний сквер із елементами дитячого дозвілля, фонтаном, огорожею та зеленими насадженнями»,- зазначив автор даного проекту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #проекти #бюджетучасті
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...