• Головна
  • Житомирська митниця ДФС: у першому півріччі складено 1503 протоколів про порушення митних правил
14:04, 17 липня 2018 р.

Житомирська митниця ДФС: у першому півріччі складено 1503 протоколів про порушення митних правил

Протягом І півріччя 2018 року Житомирською митницею ДФС порушено 1503 справи про порушення митних правил на загальну суму 3,6 млн. грн, з них у 30 справах тимчасово вилучено предмети правопорушень на суму 1,3 млн. грн.

Кількість складених протоколів про порушення митних правил у 2018 році на третину перевищує показник аналогічного періоду попереднього року.

За результатами проведених у звітному періоді заходів, направлених на виявлення та припинення фактів порушень митного законодавства, працівниками митниці виявлено 17 фактів протиправних діянь, відповідальність за які передбачена Кримінальним Кодексом України, за аналогічний період попереднього року виявлено 4 випадки.

Житомирською митницею ДФС розглянуто 1330 справ, за якими накладено штрафів на суму 11,6 млн. грн, з яких сплачено вже більше 2,4 млн.грн. У справах про порушення митних правил, за якими з правопорушників штраф не стягнуто відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби України.

На розгляд до суду Житомирською митницею ДФС направлено 47 справ про порушення митних правил на суму 4,5 млн. грн. За результатами розгляду справ судом прийнято рішення про накладення стягнень у вигляді штрафу у 28 справах на суму 1,4 млн грн.

Кінологічною командою Житомирської митниці ДФС протягом першого півріччя 2018 року перевірено майже 10 тис. одиниць автомобільного та залізничного транспорту.

Керівництвом Житомирської митниці ДФС 21 червня 2018 року проведено спільну нараду з представниками Національної поліції України та Головного управління ДФС у Житомирській області під час якої опрацювали ухвалену постанову Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 479 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів» та доручення Кабінету Міністрів України від 17.05.2018 № 21529/181/1-17. Учасники наради домовились про подальшу співпрацю, зокрема з питань попередження ухилення від сплати митних платежів, виявлення фактів порушення митних правил.

Житомирська митниця ДФС

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #митниця #порушення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...