
14:21, 19 липня 2018 р.
На Олевщині затримали двох бурштинокопачів
17 липня поблизу с. Обища працівники рейдової групи поліції затримали двох бурштинокопачів. На місці події вилучено мотопомпу, пожежні рукава, водозабірні шланги та інші пристосування. Розпочато провадження.
Двох чоловіків, які саме облаштовували незаконний видобуток за допомогою відкачування води, поліцейські виявили у лісовому масиві за звуком працюючої мотопомпи.
Відтак знаряддя незаконного промислу було вилучено та разом із нелегальними копачами доставлено до Олевського відділення поліції. Як з’ясувалось, чоловіки є жителями цього ж району, 1962 та 1991 років народження.
Нині за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст.15 (Замах на злочин) та ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Триває з’ясування всіх обставин.
За чинним законодавством незаконне видобування корисних копалин карається штрафом від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням чи позбавленням волі на строк до 3 років.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
13:01
23 липня
Журналістів запрошують розслідувати нелегальний тютюновий ринок: стартує щорічна премія "КонтраFACTS Media Awards"
Новини компаній
13:52
22 липня
13:39
19 липня
18:48
17 липня
Оголошення
19:32, 16 липня
19:32, 16 липня
19:32, 16 липня
16:06, 16 липня
16:07, 16 липня
