• Головна
  • Житомирщина долучиться до проведення всеукраїнської акції «Лабіринт можливостей»
12:22, 25 липня 2018 р.

Житомирщина долучиться до проведення всеукраїнської акції «Лабіринт можливостей»

У рамках відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в усіх областях України, зокрема і Житомирській, 30 липня пройде інформаційна акція у форматі квесту «Лабіринт можливостей».

Процес підготовки до акції обговорили 23 липня під час онлайн-конференції під головуванням заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович. Участь у нараді взяв заступник голови ОДА Ярослав Лагута.

Заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович наголосила на необхідності проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення стосовно злочину торгівлі людьми.

30 липня Житомирщина долучиться до проведення всеукраїнської інформаційної акції «Лабіринт можливостей», яка покликана привернути увагу громадян до злочину торгівлі людьми.

На вулиці Михайлівській у м. Житомир відбудеться квест-лабіринт для підвищення обізнаності населення щодо проблеми сучасного рабства.

Цей захід продемонструє усі можливі ризики потрапляння до тенет торгівців людьми, у разі прийняття ризикових пропозицій. Потрапляючи в умовні стіни лабіринту, відвідувач має не лише знайти вихід на іншій стороні, але й знайти гіпотетичний вихід із багатьох ситуацій, в які потраплятиме на своєму шляху та уникнути ситуації торгівлі людьми.

Усі сценарії змодельовані на основі реальних історій вербування та мають на меті розвиток критичного ставлення до сумнівних пропозицій працевлаштування, аналітичного мислення в ситуаціях емоційного тиску та перевірки власних знань щодо правил безпечної міграції та працевлаштування за кордоном.

Відповідаючи на поставлені питання та приймаючи різноманітні рішення, відвідувач матимедва варіанти завершення квесту:

  • якщо всі відповіді та рішення були правильними, учасник квесту виходить із лабіринту, не потрапивши у ситуацію торгівлі людьми, а на виході його зустрічає один із представників суб’єктів взаємодії або партнерської громадської організації, який проводить коротку інформаційну сесію та відповідає на питання, які матиме учасник;
  • якщо ж під час проходження лабіринту було прийняте неправильне рішення і учасник квесту потрапив у ситуацію торгівлі людьми, то на іншому виході з лабіринту відвідувача чекатиме уповноважений за встановлення статусу постраждалого від торгівлі людьми, який надасть інформацію про права та можливості постраждалого та допомогу, яку можна отримати від держави та міжнародних і громадських організацій.

Також під час акції транслюватимуть відеоролик з протидії торгівлі людьми та поширюватимуть інформаційні листівки.

Початок об 11:00.

Організатор акції – департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

Довідково:30 липня, одночасно у всіх областях України, пройде інформаційна акція з відкриттям арт-інсталяції «Лабіринт можливостей», яку Мінсоцполітики організувало у співпраці з Представництвом МОМ в Україні та Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #квест #торгівлялюдьми #лабіринтможливостей
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...