• Головна
  • У Житомирі проходить акція «Проти ДІЯ торгівлі людьми»
13:29, 30 липня 2018 р.

У Житомирі проходить акція «Проти ДІЯ торгівлі людьми»

У Житомирі проходить акція «Проти ДІЯ торгівлі людьми»

Сьогодні, 30 липня, з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у Житомирі на Михайлівській відбувається інформаційна акція «Лабіринт можливостей», що є складовою частиною інформаційної кампанії «#протиДІЙ торгівлі людьми».

Головна мета заходу – привернути увагу до проблем торгівлі людьми, сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища.

Зокрема, учасники квесту «Лабіринт можливостей» отримають реальні історії вербування, шукатимуть вихід із невідомих ситуацій та намагимуться уникнути потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, змінять своє ставлення до сумнівних пропозицій працевлаштування, а також перевірять власні знання щодо правил безпечної міграції та працевлаштування за кордоном.

Також учасники акції переглянуть інформаційні відеоролики з проти дії торгівлі людьми.

Довідково

У 2013 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію А/RES/68/192, проголосивши 30 липня Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми.

Щорічно в цей день у багатьох країнах світу проводяться інформаційно-просвітницькі акції для підвищення рівня поінформованості громадян щодо проблеми торгівлі людьми, привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати розкривати злочини торгівлі людьми, виявляти та допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #торгівлялюдьми #акція #боротьба
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...