• Головна
  • Житомирян закликають за 3 тис. гривень встановлювати іменні лавочки
09:54, 7 листопада 2012 р.

Житомирян закликають за 3 тис. гривень встановлювати іменні лавочки

У Житомирі започатковують алею іменних лавочок.

Дарувати своєму рідному місту іменну лавочку - традиція, яка знайшла своє розповсюдження у багатьох країнах світу. Іменні лавочки з підписами їх замовників, або побажаннями землякам, встановлені також і в Україні.

Житомир підхоплює цю ідею завдяки громадянській свідомій позиції двох людей - бізнес-тренера Григорія Хмельницького та директора "ГІС-Україна" Миколи Пивоварова.

Встановлювати лавочки у Житомирі - справа нагальна. Наприклад, парк Гагаріна славиться своїми мальовничими алейками на яких ні сісти, ні присісти - лавочок обмаль. Перші дві лавочки будуть встановлені цього тижня на алеї зправа від пішохідного мосту.

Підпис першої лавочки: "Городу нашей молодости от друзей Алексея Князева"

Підпис другої лавочки: "Посвящается легенде житомирского бокса Владимиру Кирилюку"

Кожен житомирян зможе подарувати місту іменну лавочку. Вартість однієї лавочки - від 3000 гривень в залежності від довжини та елементів оздобрення.

Ініціатори ідеї кажуть, що людина, яка вирішила зробити добре діло, не повинна мати справу з чиновниками. Нині розробляється механізм, за яким бажаючий встановити у Житомирі іменну лавочку тільки оплачує вартість її виготовлення і встановлення, фіксує своє побажання щодо форми лавочки, підпису. Далі фірма виготовляє лавочку, а комунальне управління міськради після встановлення, приймає її на баланс.

Вони просто перераховують відповідну суму і лавочка з їх підписом згодом встановлюється у місті.

На цьому тижні заплановано започаткування алеї іменних лавочок у парку культури та відпочинку імені Юрія Гагаріна у Житомирі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...