18:00
24 липня
На щастя, ніхто не постраждав, а будинок практично не обгорів.
Вогонь тільки частково знищив перекриття будинку. П'ятидесятитрирічний господар, очевидно, вирішив заощадити на фахівцях при встановленні печі. Як наслідок - пожежа...
Як розповіли "Сайту міста Житомира" в управлінні МНС області, така ситуація для України не радісна, але звична. З настанням холодів люди починають топити печі, а далеко не кожна піч чи котел встановлені у належний спосіб.