![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:40, 8 листопада 2012 р.
У Радомишлі 16 дітей сплять у одній хаті
Пожежу помітила одна з дітей, коли родина якраз вечеряла. Мати розповідає, що коли відкрила двері у кімнату - звідти спалахнув вогонь. Схопивши усіх чотирьох дітей мати вискочила надвір і побігла до сусідів.
Пожежних викликали саме сусіди потерпілих. Рятувальники приїхали за 25 хвилин, коли будинок уже майже вщент згорів.
Відтепер діти ночують у сусідів, які і так мають 12 дітей. Ледь вміщуються у хатинці, але що поробиш? Мати ж ночує в хліві, - боїться, що туди влізуть злодії і обкрадуть.
Всі речі родини згоріли разом із хатою. Місцева влада виділила всього 200 гривень.
Міський голова Радомишля, Олександр Ткачук, пообіцяв, що з резервного фонду сім'ї погорільців виділять ще 5 тисяч гривень. Крім того, Держлісгосп виділить деревину та дошки для відбудови хати. Наразі ж, маючи всього подаровані містом 200 гривень, потерпілі "сидять на шиї" у сусідів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
11:49, 16 липня
16:50, 24 липня
16:50, 24 липня
18:55, 18 липня
16:48, 24 липня
live comments feed...