18:00
24 липня
Нагороду автор отримав за книгу "Українська Атлантида".
- Цього року серед номінантів є багато студентів, - розповів "Сайту міста Житомира" заступник голови Житомирської облдержадміністрації Віктор Балюрко. - Географія творів теж значно розширилася. Щоправда, цього року початок конкурсу було оголошено у вересні місяці. Наступного року конкурс розпочнеться з січня. Але традиційно фінал проводитиметься у День писемності.
- Дякую за нагороду, - сказав після вручення нагороди володар гран-прі. - Після незалежності мій народ нарешті отримав визнання. Було б добре, якби нас визнала ще й Верховна Рада.
Ярослав Теплий разом із дружиною продемонстрував також свою пісенну творчість. Він виступив як автор музики і слів та виконавець.