09:08, 29 серпня 2018 р.
На Житомирщині шахраї продовжують видурювати гроші з кредитних карток
Правоохоронці вкотре закликають жителів регіону не довіряти підозрілим дзвінкам та СМС-сповіщенням про проблеми з банківськими рахунками чи картками.
27 серпня до Бердичівського відділу поліції звернувся 19-річний житель райцентру із повідомленням про ошуканство. При з’ясуванні обставин виявилось, що о пів на 8 вечора на його мобільний зателефонував якийсь чоловік і, назвавшись працівником служби безпеки банку, заявив про блокування картки юнака через технічні проблеми. Утім, щоб вирішити їх, не потрібно було навіть чекати ранку. Достатньо перерахувати наявні на його картці кошти на новий рахунок, що довірливий бердичівлянин і поспішив зробити за допомогою найближчого терміналу.
Уже згодом перевіривши функціонування старої картки, юнак зрозумів, що власноруч подарував шахраєві 1700 гривень.
Подібний прикрий випадок трапився і з 21-річною жителькою м. Радомишля. Молода жінка відреагувала на СМС-сповіщення про блокування банківської картки і поспішила зателефонувати за вказаним у повідомленні номером. Абонент, який назвався представником фінустанови, повідомив, що з її рахунку намагаються зняти кошти, а відтак картка заблокована. Для вирішення проблеми і «отримання нової картки» жінка перерахувала 2 тисячі гривень, як виявилось згодом, на чуже благо.
За обома фактами нині розпочаті кримінальні провадження за ч.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Поліція закликає громадян критично і упереджено ставитись до сумнівних повідомлень. Не поспішайте з вирішенням проблемних питань у розмові з абонентами, у справжності яких ви сумніваєтесь. Будьте обережними під час здійснення будь-яких фінансових операцій. Не розголошуйте конфіденційні дані. Перевіряйте відомості особисто!
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
16:11, 2 жовтня
98
22:14, 25 вересня
1
live comments feed...