• Головна
  • Правова допомога завжди поруч: за два роки роботи бюро правову допомогу отримало майже 36000 мешканців Житомирщини
12:27, 3 вересня 2018 р.

Правова допомога завжди поруч: за два роки роботи бюро правову допомогу отримало майже 36000 мешканців Житомирщини

1 вересня 2016 року - особлива дата для системи безоплатної правової допомоги. Саме цього дня два роки тому в Україні розпочали свою роботу 432 бюро правової допомоги, зокрема 19 з них працюють у всіх районних центрах Житомирщини. Поява бюро правової допомоги – це своєрідна відповідь на сучасні виклики та реальні потреби, кожного, хто цього потребує. Фахівці бюро виконують важливу правозахисну місію. Завдяки їх щоденній роботі абсолютно кожен, незалежно від місця проживання може отримати консультації, роз’яснення з правових питань. Це правова допомога у суді для тих, хто цього потребує найбільше: дітей, постраждалих від домашнього насильства, малозабезпечених, людей з інвалідністю, учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та багатьох інших.

За два роки роботи фахівці 19 бюро правової допомоги у Житомирській області надали консультації 30810 особам. Це свідчить про те, що люди потребують безоплатної правової допомоги та довіряють системі.

За час роботи 19 бюро було видано 3475 доручень адвокатам та 1350 наказів представникам бюро для складання процесуальних документів та представлення інтересів клієнтів у судах та інших органах.

У бюро правової допомоги кожен може отримати доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції. Це особливо актуально для мешканців сіл та селищ, адже не у кожного є доступ до мережі Інтернет. Більше 2600 осіб скористалося сервісами Мінюсту за два роки роботи бюро.

Отримати фахові юридичні консультації мешканці Житомирщини можуть і під час роботи мобільних чи дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги. За 2 роки фахівці бюро здійснили виїзди 868 мобільних та забезпечили роботу 337 дистанційних пунктів до системи БПД.

Система безоплатної правової допомоги постійно розвивається. Важливо, що ми відкриті для змін та сучасних викликів. Якщо на початку своєї роботи орієнтувались на задоволення правових потреб кожного клієнта, то сьогодні ми працюємо над посиленням правової спроможності об’єднаних територіальних громад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #правова допомога #бюро
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Подорожі, мистецькі зустрічі — це піклування про здорове сьогодення і майбутнє жителів, — педагог з Житомирщини
Культура
Відомі переможці XIII обласної виставки-конкурсу «Зимова казка» на Житомирщині, — ФОТО
ФОТОРЕПОРТАЖ
Безлад, відсутність постільної білизни та харчових продуктів: на Житомирщині жінку можуть позбавити батьківських прав
ПОЛІЦІЯ
У Житомирі відкриється виставка молодої місцевої художниці Вероніки Букати
Виставка
Оголошення
live comments feed...