![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
09:14, 13 листопада 2012 р.
Житомирянам роз'яснювали, що бути донором - це почесно
З 05 по 09 листопада в рамках профілактичної акції “Ехо” у Житомирі проходила вулична інформаційно-просвітницька акція “Стань донором – врятуй життя!”, організатором якої виступив Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Житомирським обласним центром крові.
Працівники та волонтери Центру розповсюджували інформаційні матеріали з питань донорства серед мешканців міста. Житомиряни виявили щиру зацікавленість та небайдужість до даної проблеми, багато людей цікавились, як можна стати донором, а були й такі, хто є почесними донорами і неодноразово допомагали людям.
Проблема донорства крові є однією з найактуальніших в Україні на даний час. Тому подібні акції є дуже дієвими та важливими, адже кожен із нас може врятувати життя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
06:49, 24 липня
4
14:56, 15 липня
live comments feed...