![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
12:40, 14 листопада 2012 р.
Мерія заспокоїла житомирян щодо лікарень
Так, принаймні, запевняють у мерії. Сьогодні відбулося засідання гуманітарної комісії, яка мала на меті розповісти лікарям та потенційним клієнтам про те, що відбувається у медицині міста.
Начальник управління охорони здоров'я Житомира Віктор Борщівський запевнив, що до скорочень це не призведе гарантовано. Щоправда, з тим,як саме будуть переходити у формат сімейної медицини - в мерії ще не знають. І коли саме має відбутися цей перехід там теж сказати не готові.
Поки що вирішили вивчити досвід сусідніх областей, де таку реформу у медицині вже здійснили. Всі плюси, мінуси цих переходів має вивчити спеціальна комісія. А на наступному засіданні комісії і поділитися з колегами. Тільки після цього і буде прийнято відповідне рішення. Щоправда, поки що конкретні терміни у мерії назвати не готові.
Нагадаємо, що розмови про перекваліфікація лікарняних закладів міста у заклади сімейної медицини викликала багато дискусій серез лікарів та населення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
16:48, 24 липня
18:55, 18 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...