• Головна
  • Житомирська студентка зустрічалася з Януковичем
10:00, 15 листопада 2012 р.

Житомирська студентка зустрічалася з Януковичем

Напередодні Дня студента, який святкуватимуть 17 листопада, відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича з представниками студентських молодіжних організацій та органів студентського самоврядування.

Житомир на зустрічі з Президентом представляла студентка технологічного універсиету.

Студентський ректор Житомирського державного технологічного університету Алла Сладковська на зустрічі говорила про суттєве збільшення державного замовлення в цьому році. Вона підтримує курс на збільшення держзамовлення для ІТ-спеціальностей, технічні напрями, енергетики, енергозбереження, і зменшення для тих напрямів, які мають перенасичення на ринку праці.

Окрім того, Алла Сладковська підкреслила на важливості надання можливості студентам, аспірантам, викладачам навчатися і стажуватися за державні кошти у провідних закордонних навчальних закладах.

Вона також порушила питання щодо створення умов для ефективнішого проходження практики під час навчання у ВНЗ і працевлаштування після закінчення вищого навчального закладу.

А після обговорення всіх питань Президент України запросив   усіх студентів до свого робочого кабінету, де показав їм документи, з якими він працює, та свій робочий графік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...