• Головна
  • Житомирського кондуктора звільнили за півтори гривні
11:21, 19 листопада 2012 р.

Житомирського кондуктора звільнили за півтори гривні

Кондуктора Житомирського ТТУ Цезарію Прохніцьку звільнили з роботи за дубльовані квитки та півтори гривні зайвих коштів у касі.
- Звільнення ніхто з нами не погоджував, - говорить голова профспілки працівників ТТУ Сергій Невмержицький. - А це обов'язкова умова при звільненні. Тому ми виступаємо на боці  Цезарії Прохніцької.
Процес над Цезарією Прохніцькою почався відразу після того, як співробітники ТТУ вийшли на вулиці, вимагаючи свою зарплату від керівництва. Пані Цезарія була однією з тих, хто озвучував вимоги своїх колег.
За словами Цезарії Прохніцької, яка пропрацювала майже десять років кондуктором, вона бачить у подібних кроках керівництва ТТУ розправу. Не виключають цього і у профспілці. Як підтвердження цього - ані профспілці, ані самій кондуктору ніхто ще не дав на руки документу про те, що вона - звільнена.
- Останній папірець, який нібито підтверджує звільнення кондуктора, датований жовтнем місяцем, - розповідає голова профспілки працівників ТТУ Сергій Невмержицький, демонструючи нам "документ". - Мені пояснили, що інший, датований квітнем, - перебуває у суді.
Зайві півтори гривні могли знайти у касі через те, що трапляються квитки-двійники. Ясна річ, що двічі цей квиток у відомість кондуктор не запише. Більше того, у колег Цезарії Прохніцької, як свідчать документи, було і по три,і по шість зайвих гривень. Утім, до сьогодні ці кондуктори працюють і ніхто їм нічого не говорить.
Сьогодні відбувається третє слухання по справі. Крім поновлення на роботі, Цезарія Прохніцька разом із профспілкою вимагає відшкодувати їй зарплату за місяці вимушеного прогулу. Щоправда, порахувати скільки конкретно їй завинило ТТУ, вона не може. Адже, за словами Цезарії Прохніцької та Сергія Невмержицького, в управлінні їй... не можуть видати довідку про зарплату. У відділі кадрів кажуть, що в них просто зламаний комп'ютер. Причому зламаний він в ТТУ від... серпня місяця... 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...