• Головна
  • Житомирська феміда поновила кондуктора на роботі
Із зали суду
14:20, 19 листопада 2012 р.

Житомирська феміда поновила кондуктора на роботі

Із зали суду

- Для звільнення Цезарії Прохніцької в ТТУ у положенні про оплату праці навіть спеціально внесли новий пункт. Згідно з ним, "у разі виявлення реалізації квитків повторно та виявлення лишків у сумці кондуктора на суму разової поїздки, або квитків отриманих не в касі підприємства, а також у випадках отримання від пасажирів плати за проїзд по зниженому тарифу, кондуктор може бути звільнений з посади згідно з п.2 ст.41КЗпП України", - зазначив голова профспілки працівників ТТУ Сергій Невмержицький. - Щоправда, ця норма числилася під пунктом 3.7. Пункту 3.6 у документі не було...
Тим часом, суд виніс рішення: поновити Цезарію Прохніцьку на роботі, визнати незаконним її звільнення та виплатити їй компенсацію за вимушений прогул у розмірі 1 тисячі гривень.
І голова профспілки, і сама позивачка вважають, що ТТУ, швидше за все, подасть апеляцію. Чи буде Цезарія Прохніцька в подальшому пов'язувати свою роботу з управлінням - поки що вона не знає. Її колеги навідріз відмовляють жінку від цього. Однак, нагадаємо, Цезарія Прохніцька віддала роботі в ТТУ Житомира майже десять років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...