
13:36, 4 жовтня 2018 р.
Надійне джерело
Під Житомиром знищили наркотиків на два мільйони гривен

Правоохоронці провели утилізацию партії наркотичних засобів, що зберігались в у якості речових доказів.
Рішення про утилізацію вилучених наркотиків прийняли суди. За межами міста у вогні поліцейські утилізували майже 8 центнерів наркотиків як рослинного, так і синтетичного походження, повідомили в ГУ НП у Житомирській області.
Серед знищеного - макова соломка і рослини снотворного маку, коноплі, сухий залишок ацетильованого і екстракційного опію. Крім того, тим же полум'ям були знищені і специфічні пристосування для їх вживання.
Утилізація наркотиків відбувалася під контролем спеціальнї комісії, до складу якої увійшли представники поліції, прокуратури, СБУ та виконавчої служби. Вартість знищених наркотиків на «чорному ринку» складає близько 2 мільйонів гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
13:01
23 липня
Журналістів запрошують розслідувати нелегальний тютюновий ринок: стартує щорічна премія "КонтраFACTS Media Awards"
Новини компаній
13:52
22 липня
13:39
19 липня
18:48
17 липня
ТОП новини
Оголошення
00:04, 22 липня
98
18:03, 21 липня
10:20, 24 липня
20:44, 21 липня
24