• Головна
  • Українці платитимуть за соціальні мережі?
15:00, 21 листопада 2012 р.

Українці платитимуть за соціальні мережі?

Зокрема, йдеться про Facebook, Youtube та Skype. 
За закритими дверима,кажуть у компанії Google, Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) хоче зібрати  представників урядів багатьох держав для перегляду Регламенту міжнародного електрозв'язку. За прогнозами фахівців, поправки до цього документу, який прийнятий у 1988 році, мають на меті обмежити доступ до ряду ресурсів інтернету.
Перша пропозиція МСЕ - ввести плату за те, що вищезгадані служби передають інформацію за межі держави. Чи зупиняться у МСЕ на цих трьох мережах - наразі невідомо. Але якщо буде прийняте рішення про плату за передачу інформації за кордон, то під загрозою може бути весь інтернет-простір. Адже його відмінність від друкованої продукції - це саме його глобальність. Тобто доступ у будь-якій точці земної кулі, де є Інтернет. 
Саме це і штовхнуло ряд провідних інтернет-компаній, на чолі з Google, почати ряд акцій проти ймовірності таких рішень. Зокрема, зараз збираються підписи в підтримку вільного інтернет-простору. Нагадаємо, що свого часу спроби цензурувати Інтернет були прийняті в Росії та Польщі. Це викликало неабиякий резонанс серед Інтернет-користувачів. 
Засідання МСЕ має відбуватися за закритими дверима. Отже, будь-які рішення, прийняті на цьому заході, будуть відомі суспільству вже після того, як вони набудуть чинності. 
Проголосувати проти цензури в Інтернеті можна тут

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...