18:00
24 липня
Торговці квітами з майдану Перемоги вийшли на пікет під стіни міської ради, аби захистити свої торгві місця. Вони скаржаться, що міський голова Володимир Дебой виганяє їх з майдану.
Торговці кажуть, що раніше вони брали дозволи і платили за свої місця. Тепер, коли змінився міський голова, в них право торгувати на майдані відібрали. Вже півтора роки вони судяться з міською радою. Тепер вони вирішили вдатись до акцій протесту.