• Головна
  • В Житомирі жінок, які потерпають від насильства, підтримали ярмарком (ФОТО)
15:17, 26 листопада 2012 р.

В Житомирі жінок, які потерпають від насильства, підтримали ярмарком (ФОТО)

«Подаруй жінкам шанс» – під таким гаслом в Житомирі пройшла акція на підтримку жінок, які постраждали від насильства та торгівлі людьми.

Нагадаємо, що 25 листопада – міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, тому саме цього дня студентська команда "Enactus" ЖДУ ім. І.Франка організувала благодійний ярмарок, де була представлена продукція Майстерні вишивки «Барвиста», що заснована жінками, які постраждали від торгівлі людьми та домашнього насильства. Кожен бажаючий міг придбати власноруч вишиті серветки, подивитись на форум-театр з міні-виставою та почути виступи молодих виконавців міста Житомира, якими і були студенти-активісти. 

В Житомирі жінок, які потерпають від насильства, підтримали ярмарком (ФОТО), фото-1

 - Основною метою нашої акції є допомога жінкам, які постраждали від сексуального, фізичного насильства або від торгівлі людьми. Раніше діяло 5 спеціалізованих центрів, зараз тільки один, наш реінтеграційний центр у смт. Озерне на всю Україну, який, нажаль, потребує коштів, перш за все – щоб відлагодити систему теплоопалювання. Тривалий час центр не функціонував через брак коштів, представники органів влади, приїжджаючи до нашого центру, говорили, що не бачать механізмів фінансування притулку, тому відремонтування і покращення будинку ми робили за свої кошти –коментує акцію керівник «Жіночого інформаційно-консультативного центру» Ірина Бабенко.

В Житомирі жінок, які потерпають від насильства, підтримали ярмарком (ФОТО), фото-2

- Ми організували цей ярмарок задля розвитку центру, який зміг би  надати допомогу постраждалим, адже ми розуміємо, що ці люди не в змозі самостійно скористатись юридичною підтримкою, медичною допомогою, психологічною консультацією, і головне  – у них тепер є надійний дах над головою. Продаючи ці вишивки ми хочемо закликати людей бути не байдужими до чужої біди. Ну і звичайно всі виручені кошти підуть на підтримку центру,  - говорить учасниця акції Яна Прокоф’єва. 

Команда "Enactus" Житомирського державного університету імені Івана Франка реалізує проект, спрямований на відновлення функціонування реінтеграційного центру «Євгенія», який передбачає розришерення соціального текстильного підприємства, створеного при інтеграційному центрі, а також його асортименту. Тож сподіватимемось, що цим молодим та енергійним людям вдасться виконати свій прокт і зробити добру справу.

Нагадаємо, 25 листопада в Україні відкрилися гарячі телефонні лінії, де можна отримати безкоштовну консультацію з питань насильства в сім'ї та порушення прав дітей та торгівлі людьми.

В Житомирі жінок, які потерпають від насильства, підтримали ярмарком (ФОТО), фото-3

 2

 3

 4

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...