• Головна
  • Близько 10 тисяч житомирян дізнались «Як платити ЖЕКу менше»
10:22, 27 листопада 2012 р.

Близько 10 тисяч житомирян дізнались «Як платити ЖЕКу менше»

Відповідь на питання «Як платити ЖЕКу менше» громадяни отримували в інформаційних наметах із аналогічним написом, які, починаючи з 12 листопада, були розгорнуті в усіх районах Житомира.

В результаті акції «Як платити ЖЕКу менше» - майже 10 тисяч житомирян отримали інформаційні матеріали із роз'ясненням - як здійснити перерахунок вартості послуг, якщо ЖЕК надав їх неякісно. Також в наметах надавали бланки актів та заяв до керівництва ВЖРЕПів про перерахунок оплати. 

«Зацікавленість людей та їх надпозитивне ставлення до такої ініціативи показали, наскільки актуальне питання надання ЖЕКами послуг, - коментує результати акції координатор проекту «Громадянський ЖЕК» Шевченко Василь. - Щодня ми чули сотні скарг на неякісну роботу житлово-комунальних підприємств». 

Ініціатор проекту депутат Житомирської міської ради Величко Олександр розказав, що в результаті акції значно зросла кількість звернень до громадської приймальні і тепер щоп'ятниці там консультують громадян саме з питань житлово-комунального сектору.

Голова Житомирської обласної організації партії «Громадянська позиція» Ткачук Віктор наголосив: «В наметах працювали виключно партійці, а не проплачені працівники. Це свідчить про те, що партія Громадянська позиція в Житомирі розвивається не тільки швидко, а й правильно. Наші можливості зростають, і це - лише початок».

Акція «Як платити ЖЕКу менше» - лише перший крок проекту «Громадянський ЖЕК». На черзі - вивчення тарифної політики ЖЕКів, визначення собівартості складових тарифу та перевірка правильності його нарахування тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...