• Головна
  • Амур і товстолобик: у річку Тетерів запустили більше 4 тисяч екземплярів риби
17:35, 8 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Амур і товстолобик: у річку Тетерів запустили більше 4 тисяч екземплярів риби

Амур і товстолобик: у річку Тетерів запустили більше 4 тисяч екземплярів риби

Водосховище річки Тетерів потерпає від цвітіння, один із надійних способів вирішити цю проблему — запустити рослиноїдну рибу.

8 листопада у водосховище почали запускати рибу: білий амур, білий товстолобик та гібрид білого і строкатого товстолобика, повідомили в ОДА.

«Сьогодні для меліорації водосховища річки Тетерів ми запустили 2,3 тонн, що становить більше 4 тис. екземплярів риби. Це не зариблення річки, а меліорація шляхом вселення риби. Завдяки цьому буде відбуватися процес вичищення наших річок від тих рослин, які заважають розвиватися чистому середовищу річки. Випускати рибу будемо сьогодні і завтра», – сказала Оксана Ревенко,  начальник управління екології та природних ресурсів ОДА.

Загалом у річку Тетерів випустять 1 тис. екземплярів білого амура та приблизно 6 тис. гібриду білого і строкатого товстолобика, що становить майже 12 тонн. Середня вага однієї риби 300 грамів.

Рибу привезли із села Чубинці Сквирського району Київської області. На закупівлю риби спрямували 185 тис. грн з фонду охорони навколишнього середовища.

Фото: oda.zt.gov.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#риба #Тетерів #водосховище
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...