![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
12:56, 26 листопада 2018 р.
Надійне джерело
Через ожеледицю житомирські комунальники працювали в посиленому режимі
![Фото: zt-rada.gov.ua Фото: zt-rada.gov.ua](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: zt-rada.gov.ua
Через дощ і пониження температури на тротуарах та дорогах Житомира утворилася ожеледиця.
Комунальні служби обробили вулиці піщано-соляною сумішшю. У неділю на міських дорогах працювали 4 піскорозкидачі. Комунальні служби почали посипати житомирські шляхи з 4.00 год 25 листопада. Спочатку працювали на найбільш небезпечних ділянках – перехрестях, мостах, магістралях, де проходить громадський транспорт, повідомили в мерії.
«Наразі для оброблення доріг використано близько 70 тонн піщано-соляної суміші, - розповів директор КП «Управління автомобільних шляхів» Сергій Янушевич.- Працівники КП «УАШ» працюють у посиленому режимі, окрім спеціальної техніки, яка працює на дорогах, здійснюється і посипання протиожеледними засобами тротуарів міста вручну. Зокрема, реагентом опрацьовано тротуари вул. Київська, вул. Театральна, вул. Велика-Бердичівська та вул. Михайлівська, а також майдани Перемоги та Соборний. Відповідними матеріалами забезпечені ВЖРЕПи».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
00:41, 15 липня
19:31, 24 липня
3
13:33, 13 липня
live comments feed...