• Головна
  • Оновлена диспетчерська служба 103 запрацює на Житомирщині
12:32, 4 грудня 2018 р.

Оновлена диспетчерська служба 103 запрацює на Житомирщині

Оновлена диспетчерська служба 103 запрацює на Житомирщині

Завдяки створенню і модернізації об’єднаних диспетчерських служб диспетчери  менше часу витрачатимуть на обробку викликів, а до пацієнта виїжджатиме та машина, яка знаходиться найближче до адреси виклику.

У 2019 році за кошти державного та місцевих бюджетів будуть створені нові об’єднані диспетчерські служби у Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях, а інших регіонах - оновлені та модернізовані, повідомил в ОДА. 

Запровадження об’єднаних диспетчерських служб означає, що кожен українець зможе зателефонувати на єдиний номер 103 і бути впевненим, що за необхідності до нього буде направлена найближча машина швидкої допомоги - навіть якщо вона буде з іншого району.

Крім того, створення сучасних диспетчерських служб дозволяє: зменшити час обробки виклику: від 3-5 хвилин до 1 хвилини у 90% випадків; виконати норматив доїзду на екстрені випадки - до 10 хвилин в містах і до 20 хвилин у сільській місцевості; в середньому на 20% зменшити пробіг автомобілів екстреної медичної допомоги; зібрати актуальну і достовірну статистику, яку можна аналізувати для поліпшення надання екстреної допомоги.

Регіональні оперативно-диспетчерські служби зможуть підключатися та обмінюватися даними із системою «Централь 103» і запроваджувати сучасні протоколи обробки викликів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#диспетчерська служба #Житомирська область
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...