
15:47, 4 грудня 2012 р.
Житомирські вчителі змагатимуться за звання «Учитель року»
У Житомирі сьогодні починається конкурс "Вчитель року 2013".
Цього разу свої професійні навички будуть демонструвати 25 номінантів. Це вчителі російської та французької мов, фізики, інформатики і музичного мистецтва.
"Конкурсанти мають продемонструвати всебічну і ґрунтовну підготовку", – каже методист науково-методичного центру міського Управління освіти Олена Мельничук:
"Це майстер-клас і практична робота. Практична робота – в залежності від фаху: фізики будуть виконувати експериментальну задачу, інформатики – завдання в програмах офісного пакету, вчителі французької та російської мови напишуть твір-есе, а вчителі музики будуть виконувати завдання на сприймання та аналіз музичного програмового твору. Третій етап – це сам конкурсний урок і самоаналіз уроку та захист проблемної теми наукової статті"
Переможці міського конкурсу "Вчитель року 2013" представлятимуть Житомир на обласному рівні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:44, 10 лютого
10:44, 10 лютого
10:44, 10 лютого
10:44, 10 лютого
10:44, 10 лютого
live comments feed...