• Головна
  • На Житомирщині посадовці незаконно віддали в оренду 5 га землі
16:23, 4 грудня 2012 р.

На Житомирщині посадовці незаконно віддали в оренду 5 га землі

Житомирською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері заявлено позов до суду про визнання незаконним та скасування розпорядження голови Володарсько-Волинської райдержадміністрації щодо надання в оренду земельної ділянки.

За інформациєю прес-служби обласної прокуратури,  райдержадміністрацією, усупереч чинному законодавству, надано дозвіл ТОВ «Надра» на виготовлення технічної документації із землеустрою та складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку площею понад 5 га. Таке розпорядження є неправомірним, оскільки прийняття рішень з даного питання входить до повноважень обласної державної адміністрації.

На даний час справа знаходиться у суді. Окрім цього, Житомирською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері встановлено й інші порушення. Зокрема, місцевою владою Володарсько-Волинського та Малинського районів не вживаються заходи для здійснення нормативно-грошової оцінки наданих в оренду земельних ділянок та повернення у державну власність земельних ділянок у разі відсутності підстав для їх використання. На усунення порушень внесено 2 подання.

Оголошення
live comments feed...