• Головна
  • В області пробне ЗНО пройшли 3 тис. чоловік
13:11, 10 грудня 2012 р.

В області пробне ЗНО пройшли 3 тис. чоловік

Близько 3 тисяч абітурієнтів пройшли безкоштовне пробне тестування з української мови та літератури у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

8 грудня у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулось пробне безкоштовне тестування з української мови та літератури, повідомляє "Перший Житомирський".

Як повідомляє прес-центр університету, уже другий рік поспіль ЖДУ імені Івана Франка для абітурієнтів міста та області проводить пробне безкоштовне тестування з української мови та літератури.

Це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, і ще один спосіб підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

Тестування розроблено на базі завдань, які входили до тестів минулих років. Також добірка завдань з предметів укладена з урахуванням технічних характеристик тестів ЗНО.

Це означає, що формати завдань, час на їх виконання, а також схема їх оцінювання відповідають вимогам, які висуваються до тестів ЗНО.

Важливо, що під час тестування абітурієнти можуть не лише потренуватися у виконанні тестових завдань, а й визначити рівень своєї підготовки з предметів тестування.

Адже ключі до тестів видаються  їм  одразу після завершення виконання завдань.

Відтак,  знаючи максимальний бал  за виконання тестового завдання, а також помилки, абітурієнти можуть зробити висновок про рівень своєї підготовки та побачити, з яких розділів програми предмета ще треба попрацювати.

Головна мета проведення такого тестування - ознайомити майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання та  тестовими технологіями під час виконання тестових завдань, а також  надати можливість психологічно адаптуватися до умов проведення тестування.

Цього року, як і минулого,  у безкоштовномупробному тестуванні з української мови та літератури у ЖДУ імені Івана Франка взяло участь близько 3 тисяч осіб.

«Приємно, що значна частина випускників, які пройшли у нас пробне тестування і показали високий бал, приходять до нас навчатися. Таке тестування для абітурієнтів – не лише відтворення умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань, а й чудова нагода ознайомитися з університетом, його професорсько-викладацьким складом та студентами різних курсів, які у день проведення пробного тестування виконують функції, відповідно, старшого інструктора та його помічника», - прокоментував ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
МІТИНГ На Житомирщині протестували проти головного лікаря місцевої лікарні
ДОПОМОГА До дитячого будинку-інтернату на Житомирщині перевели дівчинку, яка опинилася в складних життєвих обставинах
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
Сергій Крижановський: Я люблю процес, знаходитися у цьому процесі, взаємодіяти з людьми, з якими ми на одній хвилі
Оголошення
live comments feed...