• Головна
  • На Житомирщині кір продовжує вбивати людей
11:12, 3 січня 2019 р.

На Житомирщині кір продовжує вбивати людей

За інформацією ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” на території області залишається напруженою епідемічна ситуація з кору. Про це йдеться в повідомленні сайту berdichev.biz

В листопаді місяці намітилась наступна хвиля підйому захворюваності. Всього за листопад зареєстровано 63 випадки. Це найбільша кількість захворілих за місяць в поточному році та в порівнянні з жовтнем зросла більше ніж в 3 рази. В грудні місяці лише за останній тиждень було зареєстровано близько 50 випадків, захворюваність стрімко зростає.

На жаль, трапляються і летальні випадки. Як поінформував заступник головного лікаря, маленький хлопчик з міста Бердичева віком приблизно 2 роки і 8 місяців помер у Житомирській обласній дитячій лікарні у вівторок, 1 січня. За словами медиків, дитина проходила клінічне лікування від ускладнення кору, підтвердив діагноз та ймовірну причину смерті проведений розтин.

Хоча у переважної більшості захворілих відсутні щеплення, заступник головного лікаря міста Бердичева уточнив, що померла дитина отримала перше щеплення – друге їй не робили, так як вона ще не досягла потрібного віку.

#кір #епідемічна ситуація
Оголошення
live comments feed...