• Головна
  • На Житомирщині жінок більше ніж чоловіків
16:14, 11 грудня 2012 р.

На Житомирщині жінок більше ніж чоловіків

На Житомирщині переважну більшість людей похилого віку становлять жінки.

Такий висновок зробила член обласної координаційної ради з питань сім’ї, демографії та ґендерного розвитку, заступник начальника головного управління статистики у Житомирської області Ірина Сугак  під час презентації статистичного збірника «Ґендерний портрет Житомирщини», що відбулася 6 грудня у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», повідомляє прес-служба Житомирської ОДА. 

Так, аналізуючи розподіл постійного населення за віковими групами, посадовець відзначила традиційність демографічної ситуації на Поліссі: «За даними головного управління статистики на 1 січня цього року, у загальному показнику динаміки кількості постійного населення області жінки становлять 683,9 тисячі осіб, що на 7,4 % перевищує кількість чоловіків. Протягом трьох останніх років частка жіночого населення складає 53,7 % від загальнорегіонального показника».

Так, у регіональному розрізі Житомирщини діапазон коливається у межах від 841 чоловіків на тисячу жінок у Ружинському районі до 907 представників сильної статі – на Олевщині. Також посадовець акцентувала на співвідношенні постійного населення за окремими віковими групами. «Кількісна перевага чоловіків триває до 35-ти років, тоді як збільшення жіночої частини населення розпочинається навпаки – з 35-ти. На сьогодні у міських поселеннях і сільській місцевості питома вага жіночого населення віком від 70-ти років становить 16,1 %, що майже удвічі перевищує показники стосовно цієї ж вікової групи чоловічого частини», – пояснила вона.

До того ж, зі слів заступника начальника профільного управління, спостерігаються надвисокі показники смертності чоловіків у працездатному віці.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...