• Головна
  • Житомирські поліцейські повернулись зі Сходу України
16:43, 10 січня 2019 р.
Надійне джерело

Житомирські поліцейські повернулись зі Сходу України

Сьогодні із зони проведення Операції Об’єднаних Сил повернувся зведений загін поліцейських Житомирщини, що понад трьох місяців знаходився на Сході України. Про це було повідомлено відділом комунікації поліції Житомирської області

У складі зведеного загону поліцейські з територіальних та структурних підрозділів ГУНП Житомирщини. Вони несли службу на території, де нині триває Операція Об’єднаних сил. У Житомирі їх зустрічали колеги, рідні та друзі.

До прибулих звернувся начальник ГУНП В’ячеслав Печененко з привітальним словом, а також очільник поліції області вручив бійцям відзнаки, Подяки та Грамоти.

Житомирські поліцейські разом з місцевими колегами забезпечували правопорядок на вулицях населених пунктів Донеччини,охороняли публічну безпеку під час масових заходів на Новорічні та Різдвяні свята, чергували на блокпостах, надавали юридичну допомогу населенню та проводили роз’яснювальну роботу тощо. Серед практичних результатів роботи– близько 2 десятків затримань осіб, підозрюваних у вчиненні кримінальних правопорушень, вилучення заборонених предметів тощо.

Після кількаденної відпустки поліцейські продовжать службу безпосередньо за місцем її проходження. А на Сході України їм на зміну заступили колеги, які напередодні вирушили у відрядження.

#поліція #зведений загін #ООС
Оголошення
live comments feed...