• Головна
  • Житомирських шахистів запрошують долучитись до акції
13:08, 11 січня 2019 р.
Надійне джерело

Житомирських шахистів запрошують долучитись до акції

«Обміняй фішку на книжку» під таким гасло проходить акція, яку запровадили в міських бібліотеках для відвідувачів шахових клубів, які діють в рамках проекту, що  реалізується за кошти Бюджету участі м.Житомира. Про це йдеться на сайті Житомирської міської ради.

Відвідувачів  клубів, яких чекають у Центральній міські бібліотеці ім.В.Земляка, філіалах-бібліотеках ЦБС -  №1 (вул. Київська, 36) та №3 (вул.Хлібна, 3) зможуть отримати у подарунок книгу Юхима Чеповецького «Пригоди шахового солдата Пєшкіна» разом посібником «Твоя шахова абетка»,  яка тлумачить основи шахової гри, якщо виконають умови акції. Для цього треба лише зібрати десять фішок, які  видаються за кожний візит до шахового клубу у бібліотеках.

Першим, хто отримав книги у подарунок став учень житомирського ліцею №25 Сашко Данилюк. Взяти участь у грі і наздогнати лідера намагаються інші поціновувачі мистецтва шахів. Понад сто примірників дитячого бестселера Юхима Чеповецького, придбаних за кошти Бюджету участі, чекають своїх володарів.  Розроблена також бонусна програма завдяки якій найактивніші відвідувачі шахових клубів можуть отримати в подарунок - квиток на виставу Житомирського обласного музично-драматичного театру ім.І.Кочерги «Хід конем».

Застосування елементів гри, яскравих і захоплюючих акцій при організації шахових клубів у міських бібліотеках надає їм свіжого дихання й залучити нових прихильників.

Шахові клуби в міських бібліотеках – це те місце, де може знайти друзів і дитина і дорослий, де відкривають чудовий світ чорно-білих фігур древньої і мудрої гри, яка допомагає приймати виважені і розумні рішення за будь-яких життєвих обставин, вчать жити не перешкоджаючи іншим, в гармонії з собою і оточуючим світом.

#шахи #клуб шахів
Оголошення
live comments feed...