• Головна
  • В Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва відбулась інтелектуальна гра
14:45, 24 січня 2019 р.
Надійне джерело

В Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва відбулась інтелектуальна гра

23 січня 2019 року з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в юнацькій бібліотеці відбулась інтелектуальна гра «Україна – соборна держава» у форматі «Що? Де? Коли?». Про це повідомело джерело в Обласній бібліотеці для юнацтва.

В змаганні взяли участь команда «Розумників» загальноосвітньої школи №16 м. Житомир і читачі бібліотеки. На обмірковування кожного запитання учасники мали одну хвилину. За кожну правильну відповідь команда отримувала один бал. За правилами переможцем стає та команда, яка першою отримає шість балів.

Відповідаючи на запитання, команда показала відмінні знання не тільки з історії, народознавства, літератури, мистецтва, географії і наукових винаходів України, а й продемонструвала логічне мислення, ерудицію, вміння узагальнювати, спостережливість, винахідливість та кмітливість. Відповіді учасників були дотепними і вражали цікавим пошуком правильних варіантів. Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» викликала неабиякий інтерес у присутніх та була інформаційно-корисною для глядачів-уболівальників.

По-справжньому «гаряче» стало, коли підійшов час підбиття підсумків і визначення переможця турніру в бліц-турі за перше місце. В результаті з рахунком 6:4 перемогла команда «Розумників». Вмотивовані та захоплені грою, учасники вирішили продовжити далі, відповідаючи на цікаві питання. На завершення команда юних інтелектуалів отримала диплом переможця і була заохочена солодощами для активізації мозкової діяльності.

#бібліотека #інтелектуальна гра #школа 16 #інтелектуали
Оголошення
live comments feed...