• Головна
  • Сухомлин: Карантину у школах і дитячих садочках Житомира поки не буде
20:12, 24 січня 2019 р.
Надійне джерело

Сухомлин: Карантину у школах і дитячих садочках Житомира поки не буде

Сухомлин: Карантину у школах і дитячих садочках Житомира поки не буде

На сайті Житомирської міської ради зареєстровано 2 петиції – просять призупинити навчально-виховний процес у школах міста. Проте карантину у школах і дитячих садочках Житомира поки не буде. Про це на своїй сторінці у соцмережі поінформував Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Станом на вчора 11,4% учнів і 6,6% вихованців ДНЗ не відвідують заняття, бо хворіють на грип та ГРВІ. Згідно з наказом МОЗ рішення про призупинення навчально-виховного процесу приймається за відсутності 20% від загальної кількості дітей», - пише очільник міста.

За оперативними даними щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Україні Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я епідемічні пороги перевищено у п’яти областях: Чернігівській (на 52%), Житомирській (на 19,9%), Київській (на 2,2%), Сумській (на 1,8%) та Одеській (на 1,6%). Загалом по Україні захворюваність на 3,9% менше епідемічного порога.

Станом на 24.01.2018 призупинено навчально-виховний процес у загальноосвітніх закладах Чернігова, Кам’янець-Подільського Хмельницької області, Кілійської ОТГ Одеської області, у місті Калуш (Прикарпаття). У навчальних закладах Луцька з метою профілактики захворюваності на кір від занять відсторонили дітей, які не мають відповідного щеплення. З наступного понеділка на «вимушені канікули» підуть і учні Ужгорода.

#карантин #МОЗ #школа #Житомир #грип #ГРВІ
Оголошення
live comments feed...