• Головна
  • Учні Житомира в понеділок підуть до школи: карантину не буде
13:39, 25 січня 2019 р.
Надійне джерело

Учні Житомира в понеділок підуть до школи: карантину не буде

Учні Житомира в понеділок підуть до школи: карантину не буде

Як повідомили у Житомирській міськраді, емідемпоріг захворюваності на грип та ГРВІ у Житомирі не перевищено, а тому нема підстав призупиняти навчально-виховний процес у школах.

Заступник Житомирського міського голови Вікторія Краснопір на брифінгу 25 січня повідомила, що епідеміологічний поріг за рівнем захворюваності на грип та ГРВІ в Житомирі не перевищено, тому на сьогоднішній день не має потреби призупиняти навчання.

«Станом на сьогодні, епідеміологічний поріг щодо захворювання на грип чи ГРВІ серед дітей знаходиться в допустимих межах, але ми тримаємо це питання на контролі та в разі необхідності, при збільшені інтенсивності епідемічного процесу, будуть вжиті заходи реагування. Поки поріг захворюваності не достатній, щоб оголосити карантин», - сказала Вікторія Краснопір.

Начальник управління охорони здоров’я Марія Місюрова повідомила:

«Станом на 24 січня реєструється середній рівень інтенсивності епідеміологічного процесу – рівень захворюваності перевищує епідемічний рівень на 31,7%. Питання призупинення навчально-виховного процесу буде розглядатись при дуже високому рівні інтенсивності епідемічного процесу, коли буде перевищення порового рівня на 80% і більше».

Також вона наголосила на необхідності вакцинації від кору, яка є безкоштовною в місті Житомирі.

Під час брифінгу заступник директора департаменту освіти Світлана Ковтуненко розповіла, що поріг у школах в середньому коливається від 11,4% до 12,5% і 6,6% вихованців ДНЗ не відвідують заняття, бо хворіють на грип та ГРВІ. Згідно з наказом МОЗ рішення про призупинення навчально-виховного процесу приймається за відсутності 20% від загальної кількості дітей. 

Оголошення
live comments feed...