• Головна
  • З 30 січня у школах Житомира призупиняють навчання. Змінено
14:47, 28 січня 2019 р.
Надійне джерело

З 30 січня у школах Житомира призупиняють навчання. Змінено

З 30 січня у школах Житомира призупиняють навчання. Змінено

 З 30 січня у школах і садочках Житомира — карантин! Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

"Станом на 23 січня відсоток дітей, хворих на грип чи застуду, становив 12,5%, сьогодні — 14,2%. Зростання 2%. Але у трьох школах міста поріг захворюваності перевищив 20%", - написав очільник міста.

Тому уповноважена комісія міської ради рекомендувала призупинити навчання у школах і ДНЗ міста. Поки на 10 днів.

"Кожної п’ятниці будемо проводити заміри. Діятимемо по ситуації", - зауважив С.Сухомлин.

На сайті мерії уточнили, що міською комісією ТЕБ і НС 28 січня  прийнято рішення про введення упереджувальних обмежувальних  заходів у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах та рекомендовано у закладах професійно-технічної освіти. Із 30 січня до 9 лютого включно у зазначених навчальних закладах буде тимчасово призупинено освітній процес.

«Станом на 28 січня відсоток дітей, хворих на грип чи застуду, становить 14,2%. У трьох школах міста поріг захворюваності перевищив 20%. Враховуючи зростання захворюваності на грип та ГРВІ, очікуване потепління, що зазвичай сприяє  зростанню кількості хворих, члени міської комісії з питань техногенно-екологічної ситуації і надзвичайних ситуацій прийняли рішення ввести обмежувальні заходи з 30 січня до 9 лютого. Протягом цього періоду фахівці управління охорони здоров’я та департаменту освіти міської ради здійснюватимуть моніторинг  стану захворюваності у Житомирі, а вже на наступному засіданні комісії,  ми розглянемо статистичні дані та визначимось, - зазначила заступник міського голови Вікторія Краснопір. - Члени комісії розуміють важливість безперервного освітнього процесу, але пріоритетом є все ж таки здоров’я дітей».

Оголошення
live comments feed...