• Головна
  • В Житомирі відкрили меморіальні дошки загиблим військовим Валентину Ковальському та Дмитру Рудю
14:09, 30 січня 2019 р.
Надійне джерело

В Житомирі відкрили меморіальні дошки загиблим військовим Валентину Ковальському та Дмитру Рудю

 Сьогодні на фасаді ЖСШ № 20 відбулось урочисте відкриття меморіальних дошок на честь полеглих українських бійців Дмитра Рудя та Валентина Ковальського.

Небайдужі житомиряни, родичі та близькі бійців, друзі та побратими, представники місцевої влади та духовенства взяли участь у вшануванні пам’яті загиблих героїв.

Право відкрити пам’ятні знаки воїнам було надано мамі Валентина та бабусі Дмитра.

Рідні та близькі Валентина та Дмитра розповідали про хлопців та закликали не забувати про них, та тисячі інших, що полягли, захищаючи нашу землю від ворога.

Настоятель Свято-Михайлівського кафедрального Собору отець Богдан Бойко освятив дошки. В своїй промові він зазначив: «Я вірю, що хлопці, що загинули, вже записані в «Небесню сотню», що почалася із Майдану. І я вірю, що там сьогодні вони захищають Україну.  А вас всіх попрошу долучатись самим і залучати інших до молитви за тих, хто боронить сьогодні нашу державу».

Довідково:

Дмитро Рудь народився 23 січня 1998 року. Його виховали дідусь та бабуся. З 2016 року знаходився в лавах Військово-Морських сил України. 16 травня 2018 року загинув в ході ворожого обстрілу в Донецькій області. Похований на Житомирському Смолянському кладовищі.

Валентин Ковальський народився 9 травня 1991 року. Снайпер. На війні з 2014 року. 24 липня 2014 року під Савур-Могилою Валентин отримав кульове поранення черевної порожнини. Більше десяти надважких операцій. Лікарі прогнозували хоч і із інвалідністю, але життя. Нажаль, такого навантаження не витримало серце. 5 травня 2017 року Валентин помер. Похований на Житомирському Смолянському кладовищі.

#пам'ятні дошки #Валентин Ковальський #Дмитро Рудь
Оголошення
live comments feed...