• Головна
  • Р. Кошевич: Місць майбутнім першокласникам у школах Житомира вистачить
15:38, 8 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Р. Кошевич: Місць майбутнім першокласникам у школах Житомира вистачить

Р. Кошевич: Місць майбутнім першокласникам у школах Житомира вистачить

Начальник відділу з питань організації та забезпечення освітнього процесу закладів освіти Раїса Кошевич запевнила, що місць для навчання дітей у перших класах у 2019-2020 навчальному році вистачить всім житомирянам та навіть незначному відсотку дітей з Житомирської області.

На брифінгу щодо формування мережі загальноосвітніх закладів м. Житомира в умовах реформування, який відбувся 8 лютого, заступник директора департаменту освіти Житомирської міської ради, начальник відділу з питань організації та забезпечення освітнього процесу закладів освіти Раїса Кошевич повідомила: зарахування дітей до перших класів загальноосвітніх закладів міста Житомира розпочнеться з 1 березня та триватиме до 31 травня 2019 року.

«У першу чергу розглядатимуться заяви батьків дітей за прямою територіальною приналежністю до школи. Можна подати заяву про зарахування дитини і в іншу школу, але зараховуватиметься майбутні першокласники на вільні місця в класі. Заяви розглядатимуться на конкурсній основі за допомогою жеребкування, про яке директори шкіл повідомлять батьків додатково», - зауважила Р.Кошевич.

У зв’язку із початком реформування освіти в державі та введенням нового навчального стандарту школи, максимальна кількість учнів у класі не може перевищувати 30 осіб.

Отримати консультацію щодо до звертатись за адресою м. Житомир вул. Велика Бердичівська, 7 каб. 3, 11.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#першокласник #школа #Житомир #учні #клас
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...