• Головна
  • Гімназія №23 перенавантажена, - головний архітектор Житомира
17:21, 16 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Гімназія №23 перенавантажена, - головний архітектор Житомира

Гімназія №23 перенавантажена, - головний архітектор Житомира

У ході підготовки до сесії міської ради, яка має вирішити, чи будуватимуть у Житомирі новий корпус гуманітарної гімназії №23, головинй архітектор міста поділився своїми думками з цього питання.

«Наразі ситуація навколо 23-ї гімназії доволі цікава. Поки що чекаємо на прийняття депутатами рішення стосовно долі школи - проектуємо та будуємо чи ні? Але вже зараз всім зрозуміло - гімназія перенавантажена», - зауважив Ю.Безбородов.

Головний зодчий міста переконаний, що ремонт старого корпусу не вирішує сучасні потреби: освітній заклад не відповідає вимогам - кількості учнів в аудиторіях більша, ніж їх місткість.

«Розташування нового корпусу гімназії та технологічні проїзди потребують знесення декількох будівель (взагалі вся прилегла територія потребує реновації). Ну і, звичайно, цікава сучасна архітектура будівлі, планувальні рішення, що з'єднають новий корпус з існуючим, всі вимоги до інклюзії та безбар'єрного середовища, концепція "Нової української школи" - все буде враховано», - ділиться головний архітектор та презентує малюнки та думки у процесі підготовки презентації:

Нагадаємо, що 13 лютого мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив, що скликатиме позачергову сесію, аби виділити кошти на проектну документацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #гімназія #архітектор #будівля #корпус
10,7
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...