![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
13:30, 20 лютого 2019 р.
Надійне джерело
Втретє за цей рік мер Житомира міняє штатні розписи
![Втретє за цей рік мер Житомира міняє штатні розписи Втретє за цей рік мер Житомира міняє штатні розписи](/dist-assets/images/cap.jpg)
На сайті Житомирської міської ради оприлюднено три розпорядження міського голови "Про розподіл чисельності виконавчих органів міської ради та затвердження штатних розписів". Такі документи підписані 2 і 31 січня та 13 лютого поточного року.
Чим різняться ці документи?
Кількість працівників виконавчих органів Житомирської міської ради залишається незмінною – їх 533,5. А ось в самих управліннях – «рокіровка»: у січні на одного працівника поменшало в відділі господарського забезпечення, натомість додалося в управління з питань НС та ЦЗН.
У лютому втратило управління комунального господарства у своєму штаті одну одиницю на користь управління транспорту і зв’язку міської ради.
Зокрема, найбільше працівників зайнято в департаменті соціальної політики – 124, департаменті містобудування – 37 та в департаменті бюджету – 35. Найменші відділи, де працює 4 особи – архівний, організаційно-протокольної роботи, муніципального розвитку, приватизації комунального майна, обліку та розподілу жилої площі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
06:49, 24 липня
4
14:56, 15 липня
live comments feed...