18:00
24 липня
19 лютого на базі Садківської ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирського району проведено перший етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».
Команди 13 шкіл та гімназій району змагалися за звання кращої екологічної бригади. Виступи агітбригад були пронизані духом патріотизму та любові до рідної землі. Команди представили власне бачення розв’язання екологічних проблем України та своєї місцевості.
Журі визначило переможців конкурсу:
Коднянська ЗОШ І-ІІІ ступенів представлятиме район в обласному етапі конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».