18:00
24 липня
23 лютого у Житомирі розпочався Відкритий чемпіонат міста зі стрільби з лука, який проводить Федерація стрільби з лука спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.
За повідомленням прес-служби міськради, молода федерація виходить на міжобласний рівень і на змаганнях конкуренцію житомирським спортсменам складуть лучники з Рівненської області.
Понад 40 учасників беруть участь у чемпіонаті, який проходить з 23 по 24 лютого 2019 року в тирі ЗОШ №5.
Учасники виконують вправу (М-3) х 2 (60 пострілів на 18 м.) та олімпійський і командний раунд. Змагання проводяться згідно з діючими правилами ФІТА.
Вікові категорії змагань: