• Головна
  • Житомир підписав Меморандум про партнерство із селами-сусідами
12:00, 26 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Житомир підписав Меморандум про партнерство із селами-сусідами

Житомир підписав Меморандум про партнерство із селами-сусідами

Навколо Житомирської міської ОТГ успішно функціонують чотири сільські об’єднані громади - Станишівська, Глибочицька, Оліївська та Тетерівська, усі пов’язані між собою економічно, транспортним сполученням, мають спільні проблеми, шляхи їх вирішення шукатимуть теж спільно. 

На важливості співпраці між сусідніми громадами в інтересах мешканців, добросусідські відносини та поширення позитивного впливу міста на розвиток сільських територій наголосив міський голова Житомира Сергій Сухомлин:

"Децентралізація надала дуже багато механізмів співпраці для втілення спільних проектів, які будуть цікаві і місту, і передмістю. Ми можемо разом шукати донорів для цих проектів, частково фінансувати їх з власних бюджетів. Житомир не може розвиватися без громад, які знаходяться навколо, а цим громадам потрібні можливості міста. Тому ми маємо випрацювати модель взаємовигідного співробітництва".

Підтримав таку думку і  Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук: "Сьогодні вже всі ОТГ відчувають конкуренцію за кадри, гранти, інвестиції та ідеї. Механізм ММС нас посилює, тому ми тут сьогодні".

25 лютого підписано Меморандум про партнерство для втілення спільних проектів між представниками Житомирської міської об'єднаної територіальної громади та чотирьох сільських ОТГ – Станишівської, Глибочицької, Оліївської та Тетерівської.

Ці проекти будуть супроводжувати фахівці громадської організації «Інститут Громадянського суспільства» для отримання організаційної та технічної допомоги у впровадженні проектів регіонального розвитку із започаткуванням співробітництва територіальних громад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОТГ #Житомир #співпраця #Меморандум #розвиток
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...