![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
14:48, 27 лютого 2019 р.
Надійне джерело
На Житомирщині за лісовими масивами спостерігають онлайн
![На Житомирщині за лісовими масивами спостерігають онлайн На Житомирщині за лісовими масивами спостерігають онлайн](/dist-assets/images/cap.jpg)
Коростенське лісомисливське господарство придбало ще одну телевізійну систему раннього виявлення лісових пожеж. Тепер така новітня техніка встановлена в кожному з п’яти лісництв лісгоспу. В Ушомирському лісництві обладнано центральний пульт, звідки черговий спостерігає за усіма масивами підприємства. Про це повідомила спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Житомирського ОУЛМГ Наталія Горай.
Відеоспостереження можна вести як з мобільного телефону, так і з комп’ютера. "Таким чином всі ліси нашого підприємства перебувають, так би мовити, під подвійним наглядом, - зауважує директор лісгоспу Володимир Бадзян. – В кожному лісництві черговий через монітор бачить всю територію лісництва, і на центральному пульті ще один оператор теж моніторить уже всі ліси лісгоспу. Якщо якесь загоряння пропустить один – то обов'язково побачить другий".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
15:19, 16 липня
13:13, 21 липня
17:47, 13 липня
2
13:13, 21 липня
8
live comments feed...