
15:11, 27 лютого 2019 р.
Надійне джерело
У Житомирі розпочала роботу «Ґендерна майстерня»

Сьогодні у Житомирі розпочався дводенний семінар-тренінг для посадових осіб місцевого самоврядування з питань дотримання рівності прав чоловіків та жінок в роботі, виконанні та плануванні цільових програм. Про навчання повідомила очільниця міського управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.
Нагадаємо, що саме посадовцями Житомира спільно з представниками громадських організацій розроблено низку методичних посібників та інших інформаційно-просвітницьких матеріалів, зокрема: «Ґендерний записник депутата Житомирської міської ради», «Методичні рекомендації із впровадження комплексного гендерного підходу для посадових осіб органу місцевого самоврядування» та інші. Нещодавно відбулася презентація аналітичного дослідження «Ґендерне обличчя Житомира: вчора, сьогодні, завтра».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:54, 14 червня
10
15:06, 22 червня
3
13:41, 17 червня
2
11:59, 18 червня
2