16:15, 1 березня 2019 р.

У Житомирі проходить PolissiaTechFest

У Житомирі проходить PolissiaTechFest

Сьогодні, 1 березня, в обласному центрі стартував перший захід у рамках проекту PolissiaTechFest. Про це повідомили в Житомирській ОДА.

Мета проекту PolissiaTechFest - утвердження Житомирщини як одного із центрів high-tech та IT індустрії, співпраця університетів та провідних світових компаній для залучення інвестицій та створення високооплачуваних нових робочих місць.

У заході беруть участь відомі у світі компанії з українським корінням, які працюють на глобальному ринку. Ці компанії шукають висококваліфікованих спеціалістів та готові розглянути Житомирську область для відкриття майбутніх своїх представництв.

Організатори проекту прагнуть створити синергію у відносинах між працівниками, ВНЗ, роботодавцями та владою. Головним викликом бізнесу та влади в Україні протягом останніх років є відтік працівників в інші міста та закордон. Компанії, які впровадять форми освіти, які передбачають навчання під конкретні потреби працедавця з подальшим працевлаштуванням, отримають високопродуктивних креативних працівників та конкурентні переваги у середньо- та довгостроковій перспективі.

Співзасновник iDecisionGames Павло Жуков зауважив, що будь-яку свою ідею потрібно намагатися реалізувати. І навіть, якщо з початку не все виходить, потрібно йти далі. І тоді все вдасться. Павло Жуков розробив освітню платформу, яка користується попитом у різних світових університетах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#IT індустрія #high-tech #кадри #бізнес #влада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...