![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
09:45, 4 березня 2019 р.
Надійне джерело
«Мрійники» просили мера Житомира охарактеризувати роботу трьома словами
![«Мрійники» просили мера Житомира охарактеризувати роботу трьома сло... «Мрійники» просили мера Житомира охарактеризувати роботу трьома словами](/dist-assets/images/cap.jpg)
2-3 березня 2019 року у Житомирі відбулася чергова зустріч молодіжних команд з чотирьох міст України в рамках проекту «Мрійники». Підлітки з Красногорівки та Новомихайлівки презентували відео про життя молоді у «сірій зоні» та разом з однолітками з Харкова і Житомира створять спільну візію майбутньої України. Було анонсовано, що у Житомирі учасники проекту «Мрійники» відвідають музей Космонавтики, побувають на екскурсії в конюшню, де познайомляться з іпотерапією, підуть на виставу «За двома зайцями», а також зустрінуться з успішними житомирськими підприємцями та міським головою Сергієм Сухомлиним.
Міський голова Житомира Сергій Сухомлин зізнався, що вражений спілкуванням з хлопцями і дівчатами, які приїхали у Житомир з Харкова та прифронтових Красногорівки і Новомихайлівки.
"Протягом багатьох років нашу країну навмисно розділяли на Схід і Захід. Зараз ми намагаємося її «зшити». І от ці діти – є тими голочками та нитками! Всі вони хочуть жити у вільній і багатій Україні. Це абсолютно інше покоління, і через 10-15 років вони прийдуть нам на зміну", - зауважив мер.
Також очільник міста розповів, що один з учасників запитав: "Як можна охарактеризувати роботу на посаді мера трьома словами?". "Чесно кажучи, я задумався", - зізнався мер.
С.Сухомлин подякував організаторам проекту за їх благородну і важливу справу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
09:33, 25 липня
1
10:07, 25 липня
4
16:52, 18 липня
19:38, 24 липня
2
live comments feed...