• Головна
  • Чим зачаровують креативні малюнки олівцем?
Новини компаній
10:25, 18 березня 2019 р.

Чим зачаровують креативні малюнки олівцем?

Новини компаній

Малюнки олівцем зароджуються з необхідності самовираження, яка притаманна творчим особистостям. Творчість може виявлятися у зачісці, одязі, макіяжі, але найбільше цінується саме у мистецтві. Начерки, замальовки, незвичайна подача відтворення, все це – бачення художника. Він в особливий спосіб здатен відчути реальність, а відтак створити нові картини і образи.

Володіючи творчою уявою, приховати жагу до малювання неможливо. Талановиті люди завжди носять із собою блокнот і кольорові олівці, роблячи миттєві замальовки.

Чи є межі у креативності художників?

Креативність – це передовсім відмова від стандартів. Одне і те ж явище можна змалювати точно таким, яким ми його бачимо у реальності, або ж застосувати багату уяву та зобразити його в незвичному стилі. Вистачає лиш взяти папір і кольорові олівці.        

C:\Users\Asus\Desktop\Палей, Миша\Поделки из бумаги\Банан.jpgC:\Users\Asus\Desktop\Палей, Миша\Поделки из бумаги\рис4.jpeg

Найзручнішим полем для креативу служать 3D-ідеї. Існують окремі техніки малюнків олівцями, на які можна дивитися багато разів та щоразу отримувати якісь нові одкровення.

Особливо яскраво виглядають картини, для створення яких використані акварельні олівці. Неабияку конкуренцію їм складають фломастери, ручки, фарби.

C:\Users\Asus\Desktop\Палей, Миша\Поделки из бумаги\24.jpgC:\Users\Asus\Desktop\Палей, Миша\Поделки из бумаги\12.jpegC:\Users\Asus\Desktop\Палей, Миша\Поделки из бумаги\14.jpg

Що найкраще зображати на малюнках?

Мистецтво малювання можна опанувати у будь-якому віці. В одних батьки помітили художні здібності уже у ранньому дитинстві, та ще з 2-3 років розвивають їх. Іншим ж пощастило захопитися малюванням у шкільні роки. А хтось, лише вийшовши на пенсію, виявив у собі хист до відтворення картин і думок на полотні.

При цьому людина отримує величезне задоволення від своєї творчої праці. Ба більше, вона навіть у похилому віці може здобути славу завдяки нововідкритому таланту.

Слава художниці у 70 – це можливо!

Гідним прикладом стало життя Анни Марії Моузес, яка почала малювати у віці … 70-ти років. Вона не планувала подавати свої картини, оскільки все життя працювала з чоловіком на власній фермі. Картини були створені для того, щоб демонструвати їх людям.

Твори виставили у вікні місцевої аптеки, куди заглянув по шляху відомий колекціонер. Картини бабусі згодом експонувалися на американських виставках, а вона заслужила подяку і нагороду від президента країни.

Чим малювати – кольорові і акварельні олівці

Малюнки виконуються як акварельними, так і кольоровими олівцями. Особливість кольорових полягає у їхній здатності трансформуватися у фарбу. Якщо на готовий малюнок нанести крапельки води або змочити пензлик, то акварельні замальовки дадуть розмите зображення. Ще одна техніка – виконувати роботу на вологому папері (тут важливо не користуватися гостро заточеними олівцями).

Розмивання формує темніший кінцевий відтінок. Якщо після висихання малюнка треба додати чіткість ліній, то для цього застосовують акварельні олівці, але з сухими грифелями, масляні ручки, туш.

Якщо вас цікавлять малюнки олівцем, вам вартує лиш купити канцтовари за два кліки в онлайн-магазині. Бажаючи творчо розвивати свого малюка, спочатку придбайте кольорові олівці звичайного типу. Школярам і дорослим, котрі пишуть більш професійні картини, більше підійдуть акварельні олівці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...