• Головна
  • В Житомирі відбулось офіційне відкриття першого Ротарі Клубу в області
Клуб Rotary в Житомирі
12:07, 18 березня 2019 р.
Надійне джерело

В Житомирі відбулось офіційне відкриття першого Ротарі Клубу в області

Клуб Rotary в Житомирі

16 березня 2019 року започаткував свою роботу Житомирський Ротарі Клуб. На офіційне відкриття обласного Клубу зібрались ротарійці з інших міст України та світу. Поміж цього ротарійці змогли взяти участь у навчальному семінарі "Ротарі єднає світ", що проходив у Житомирі.

В Житомирі відбулось офіційне відкриття першого Ротарі Клубу в області, фото-1

Що це за клуб, хто туди входить, які проекти та завдання має - про це та багато іншого сайту 0412.ua розповіли Губернатор Дистрикту Україна-Білорусія Ротарі Клубу Сергій Завадський та Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна Микола Стеблянко.

«Ротарі інтернешнл – це світова асоціація клубів ротарі, яка об’єднує більше 1 200 000 людей різних професій. Ці люди збираються задля того, щоб допомогти своїм громадам вирішувати різноманітні проблеми.

Подвійне завдання – забезпечити спілкування та дружні відносини між людьми усього світу, а з іншого – допомагати людям навколо. Отже, Ротарі об’єднує представників усіх континентів, культур та професій з метою обміну ідеями та ведення діяльності на користь громад у всьому світі. Головне гасло Ротарі - «Service above Self», що означає «Служіння понад себе»!

Руху Ротарі в Україні вже досить багато років! Перший Ротарі Клуб тут був створений у 1928 році в Ужгороді. І вже на сьогодні в Україні діє 50 Клубів у 26 містах, а також Ротарі е-Клуб.

Щодо подальшого розвитку – ми поступово переходимо на той рівень, коли все більше і більше Ротарі є впізнаваним серед громади. Звичайно, це ще не достатній рівень, але здебільшого серед людей бізнесу та громадських діячів ми зайняли вже певну ланку. І спільні проекти, наприклад такі як боротьба із поліоміелітом у всьому світі, за певний проміжок часу досягають неймовірних позитивних результатів (всього 10 випадків захворювань в 2018 році) і всесвітньому розголосу!» - Сергій Завадський.

«Ми співпрацюємо із владою, більш того, представники влади можуть бути членами клубів. І ми це заохочуємо, адже ця ланка людей знає проблеми міста, в якому вони живуть та працюють» – Микола Стеблянко.

В Житомирі відбулось офіційне відкриття першого Ротарі Клубу в області, фото-2

Відсьогодні створено новий клуб в Житомирі. Які сподівання саме на наше місто?

«Житомирщина – це край з великою історією. І серед сучасних людей вашого міста є багато тих, хто переймається проблемами інших та постійно лобіює їх інтереси. Сьогодні для Житомира відбувається історичний момент: всі ті, хто живе за принципом «Служіння вище за самого себе», зможуть об’єднатися та робити потужні добрі справи!» - Микола Стеблянко.

Всі присутні члени клубу Ротарі не тільки взяли участь у створенні нового осередку в Житомирі, а й відзначились доброю справою – була висаджена алея дерев у центрі міста задля озелення території.

В Житомирі відбулось офіційне відкриття першого Ротарі Клубу в області, фото-3

Доброю справою може бути будь-що! Головне знати, що ти не один, у тебе за спиною багато однодумців!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ротарі #rotary #клуб #конференція
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...