Скільки дітей Житомира стали сиротами торік – статистика

За даними Міністерства соціальної політики торік батьківських прав позбавили батьків майже 5 тис. українських дітей. Відповідно до річного звіту, батьків 4622 дітей позбавили батьківських прав 2018 року. Наразі понад 70 тис. дітей в Україні живуть без батьківської опіки, йдеться у повідомленні.

Станом на 01 січня 2019 року на обліку в секторі опіки служби у справах дітей Житомирської міської ради перебувало 353 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких  89,24%  дітей влаштовано до сімейних форм виховання. Про це прозвітувала начальниця служби Ольга Бібла.

Скільки дітей Житомира стали сиротами торік – статистика, фото-1

«Із 353 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей, 268 дітей влаштовано під опіку, 47 дітей виховується в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, 37 дітей перебуває в державних дитячих закладах», - зауважила посадовець.

У минулому році 54 дітей набули статусів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а 50 дітей знято з первинного обліку служби: 1 дитину у зв’язку зі встановленням батьківства, 8 – усиновлено, 41 – у зв’язку з досягненням повноліття.

дитина усиновлення сирота піклування батьківство батьки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі