• Головна
  • У Житомирі проходить інфодень проекту «Малі міста – великі враження»
13:10, 24 квітня 2019 р.
Надійне джерело

У Житомирі проходить інфодень проекту «Малі міста – великі враження»

У Житомирі проходить інфодень проекту «Малі міста – великі враження»

Сьогодні, 24 квітня, в обласному центрі проходить інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Бажаючі дізнатися більше про проект, умови участі та можливості, які він надає, можуть долучатися до заходу, а також ще є можливість подати свою ідею до участі в цьому проекті.

Проект «Малі міста – великі враження» – конкурс культурно-мистецьких проектів громад з населенням до 50 тисяч людей, на який цього року Уряд виділив фінансову підтримку у розмірі 50 млн грн. Тож у невеликих громад є можливість на власній території відновити культурний об’єкт чи створити новий. Проект реалізовується за ініціативи Міністерства культури України.

«Культура сьогодні торкається до фундаментальних речей, на яких будується держава. Довкола є безліч можливостей, і громада може розвиватися в контексті децентралізації. Є багато занедбаних культурних інституцій, яким потрібен новий якісний менеджмент та ідеї, щоб довести громаді, що вона жива і може рухатися далі», – запевнила начальник управління культури і туризму ОДА Тетяна Парфентієва.

Виконавчий директор Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Кухарська розповіла, що минулого року вже реалізовували пілотний проект в рамках «Малі міста – великі враження».

«Пілотний проект не був таким масштабним у фінансовому плані, проте досить успішним та результативним. Минулоріч від Житомирщини вже брали участь Андрушівка, Баранівка, Овруч, Олевськ, Коростишів, і змогли пройти зі своїми ідеями до фіналу, хоч перемогу і не здобули. Тож цього року обовязково потрібно спробувати ще раз і подавати нові заявки», – зазначила Тетяна Кухарська.

Регіональний представник офісу Українського центру культурних досліджень Сергій Марусій розповів, що цього року від Уряду проекту надана велика фінансова підтримка. За ці кошти реалізують 100 проектів. Проте вже зараз є понад 100 заявок на участь.

Конкурс «Малі міста – великі враження» стартував 15 квітня 2019 року. Прийом заявок триватиме до 15 травня. Як подати заявку?.

Прийом заявок ще триває. Переможці будуть оголошені 5 липня і саме з цієї дати розпочнеться реалізація проектів, що мають завершитися до 20 листопада. Цьогорічній конкурс пройде під гаслом «Дивись, Україно!».

У Конкурсі можуть брати участь культурно-мистецькі проекти, що мають на меті розвиток культурного простору України для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб, які відповідають таким критеріям:

1) строк реалізації проекту –  початок не раніше 15 липня та завершення не пізніше 20 листопада 2019 року;

2) реалізація проекту на засадах співфінансування з державного бюджету на рівні не більше ніж 70 відсотків загальної кошторисної вартості проекту, з місцевих бюджетів та/або з інших джерел, не заборонених законодавством, – на рівні не менше ніж 30 відсотків;

3) очікувана сума коштів з державного бюджету становить:

  • для «малих» проектів – від 100 000 до 250 000 гривень;
  • для «середніх» проектів – від 250 001 до 1 000  000 гривень;
  • для «великих» проектів – від 1 000 001 до 5 000 000 гривень.

Для участі у Конкурсі необхідно до 17:59 15 травня 2019 року подати Мінкультури заявки, а також такі документи:

  • копію гарантійного листа потенційного партнера проекту (не подається у разі, якщо ініціатор проекту самостійно співфінансує проект);
  • копію установчого документа ініціатора (не подається фізичними особами – підприємцями);
  • згоду на обробку персональних даних.

Заявки надсилаються на електронну адресу організаційної групи Конкурсу одним листом у сканованому вигляді, кожен документ окремим файлом (формат PDF) – [email protected].

Телефони для консультацій: (044) 234-55-30 (Ірина Биковець); (044) 234-09-07 (Оксана Бабінець).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#культура #АМУ #проект #малі міста-великі враження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...